My na REDDIT!

Posted on 20th Září 2012 in Novinky

Znáte server „Reddit.com“? Ne? Nevadí. Budu se Vám stručně snažit vysvětlit o co se jedná. Webové stránky „Reddit.com“ jsou dělány pro „Hot news“ nebo-li pro co nejrychlejší sdílení vašich zpráv ať už se jedná o cokoli. Ovšem ve spojení s našimi stránkami se jedná samosebou o hru „Project Zomboid“ a již si to snad dokážete spojit sami. HotNews web + ProjectZomboid pod oficiálním podpisem znamená jediné. Tyto stránky využívají autoři hry pro okamžité informování svých „fanoušků“ že se například chystají vydat nový patch, fix, apod,..

Přesněji řečeno, pod tímto odkazem:

Můžete nalézt ty nejžhavější novinky z dílny autorů hry. A pokud nemáte chuť se prokopávat tímto webem a složitě si překládat danou novinku, nebo-li pokud neovládáte angličtinu tak jak by jste měli, tak jsem zde od toho já. Budu se snažit přicházet stěmi nejnovějšími novinkami i já, ale v našem primárním jazyce což je čeština! :)

Na jejich „Hot News“ se můžete dostat také jednodušeji, stačí si najet na menu pod panel přihlášení a kliknout na obrázek loga „Reddit“ který Vás již automaticky přesměruje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Comment

Můžete využívat HTML příkazy. Například: <cite>, <q cite="">, <strike>, <strong>