Zomboid wiki doplněna o emoce!

Posted on 23rd Září 2012 in Nápověda, Novinky

Na našem sekundárním webu (brzy plnohodnotném, započítáváme návštěvy Vás diváků a pokud zde budete 100x za den… Tak tuto doménu (www.zomboid.cz) zakoupíme a budeme mít wiki, fórum,.. a mnoho dalšího přímo pod sebou, ovšem to je vedlejší a přesuneme se na podstatu tohoto článku). Naše wiki byla obdařena o dalších pár velice zajímavých a snad i poučných článků které by Vás mohli naučit co je vlastně co.

  • Prvním takovýmto článkem je vytvoření rubriky „Crafting“ kde pomalu, ale jistě překládáme co se z čeho craftí. Jednoduchou formou pomocí obrázků!
  • Druhým zajímavým článkem je povídání o charakterech, který se na co specializuje apod. Pokud tedy pořádně nevíte co si při startu každé nové hry volíte, je tento článek právě pro vás.
  • Třetí doplněná věc je popis itemů které hra obsahuje, v této rubrice jsme ohledně překládání na samotném začátku, ale přeložili jsme kompletně všechny předměty které se ve hře dají sníst! Čtěte pozorně.
  • A posledním nejnovějším obsahem na wiki je doplnění emočních ikonek (jak vidíte dle titulku tohoto článku) a jsou to přesně ty ikonky které se Vám neustále zobrazují na pravé straně obrazovky a pokud nevíte co vlastně přesně říkají a jak tomu zabránit tak doporučuji přečíst tento článek! 
comments: 0 »

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Comment

Můžete využívat HTML příkazy. Například: <cite>, <q cite="">, <strike>, <strong>